O NAS

TWOJE BIURO RACHUNKOWE MONIKA SOPOROWSKA

Zapraszamy do Biura, które znajduje się w POZNANIU ul. Katowicka 11/U29.

KONTAKT DO NAS +48 612 264 640

NASZ ZESPÓŁ

MONIKA SOPOROWSKA

Pracuję z pasją w moim zawodzie już od ponad 20 lat, Przez te lata pracy na stanowiskach księgowych zyskałam doświadczenie zawodowe we współpracy z firmami z różnych branż, dzięki czemu doskonale zdaję sobie sprawę z tego, jakie wyzwania mogą spotkać firmy reprezentujące określone sektory gospodarki. Własne biuro rachunkowe prowadzę już od ponad 14 lat. Zajmuję się prowadzeniem kompleksowych usług księgowych, ale także oferuję doradztwo i pomoc w rozwiązywaniu trudnych spraw. Wśród moich  Klientów są Firmy, z którymi współpracuję od samego początku, zarówno te duże jak i małe,  o zróżnicowanym profilu działalności. Tworząc swój zespół szukałam księgowych, które  posiadają nie tylko odpowiednie kompetencje, ale i wrodzone predyspozycje zawodowe. Uważam, że jedynie uwzględnienie obu tych obszarów umożliwi  wybór osób, które profesjonalnie i z zaangażowaniem zajmą się sprawami rachunkowymi  każdej firmy.

ELŻBIETA BÓL

Cierpliwa, z dokładnością i precyzją wykonuje swoje zadania. Terminowo pilnuje dopełniania wszelkich formalności. Skrupulatnie dba o porządek w dokumentacji. Doskonale zna i śledzi zmieniające się przepisy podatkowe i rachunkowe.

MAŁGORZATA DUDZIAK

Swoje zadania i obowiązki wykonuje rzetelnie i systematycznie. Nigdy niczego nie odkłada na później. Na bieżąco aktualizuje swą wiedzę. Jest dobrze zorganizowana i zawsze uśmiechnięta.

Zapewniamy indywidualne podejście do każdego Klienta oraz elastyczne godziny pracy. Dbamy o rzetelną obsługę księgową Państwa firmy oraz terminowość rozliczeń z Urzędem Skarbowym i ZUS. Ciągle doskonalimy swoje umiejętności i pogłębiamy wiedzę korzystając ze szkoleń i literatury fachowej.

CERTYFIKAT MINISTERSTWA FINANSÓW

Biuro posiada certyfikat księgowy nr 6537/2004 potwierdzający kwalifikacje niezbędne do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych, a także ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej.