O NAS

TWOJE BIURO RACHUNKOWE MONIKA SOPOROWSKA

Zapraszamy do Biura,

które znajduje się w POZNANIU

ul. Katowicka 11/U29.

KONTAKT DO NAS

+48 612 264 640

NASZ ZESPÓŁ

MONIKA SOPOROWSKA

Pracuję z pasją w moim zawodzie już od ponad 20 lat. Przez te lata pracy na stanowiskach księgowych zyskałam doświadczenie zawodowe we współpracy z firmami z różnych branż, dzięki czemu doskonale zdaję sobie sprawę z tego, jakie wyzwania mogą spotkać firmy reprezentujące określone sektory gospodarki. Własne biuro rachunkowe prowadzę już od ponad 16 lat. Zajmuję się prowadzeniem kompleksowych usług księgowych, ale także oferuję doradztwo i pomoc w rozwiązywaniu trudnych spraw. Przestrzegam wszelkich obowiązków względem ZUS, Urzędów Skarbowych i innych instytucji państwowych.Wśród moich Klientów są Firmy, z którymi współpracuję od samego początku, zarówno te duże jak i małe, o zróżnicowanym profilu działalności. Tworząc swój zespół szukałam księgowych, które posiadają nie tylko odpowiednie kompetencje, ale i wrodzone predyspozycje zawodowe. Uważam, że jedynie uwzględnienie obu tych obszarów umożliwia wybór osób, które profesjonalnie i z zaangażowaniem zajmą się sprawami rachunkowymi każdej firmy.

MAŁGORZATA DUDZIAK

Swoje zadania i obowiązki wykonuje rzetelnie i systematycznie. Doskonale zarządza sprawami administracyjnymi, weryfikuje poprawność rachunkową wszelkich deklaracji oraz sprawozdań. Posiada zdolności analityczne umożliwiające pracę z dużą ilością informacji. Godnie i błyskawicznie reprezentuje swoich klientów w Urzędach Skarbowych i innych instytucjach publicznych. Odznacza się wysoką kulturą osobistą oraz opanowaniem w stresujących sytuacjach. Nigdy niczego nie odkłada na później. Na bieżąco aktualizuje swoją wiedzę. Jest komunikatywna, dobrze zorganizowana i zawsze uśmiechnięta.

NATALIA WANAT

Rzetelnie i terminowo wykonuje swoje zadania, z dbałością o porządek w dokumentacji. Posiada dobry kontakt z klientami i czuwa nad właściwym i zgodnym z prawem przebiegiem wszelkich transakcji zawieranych w przedsiębiorstwach. Bardzo ważny jest dla niej rozwój. Jest na bieżąco ze wszelkimi zmianami w prawie, nowinkami związanymi z programami dla księgowych oraz nowymi technologiami, które można wykorzystać w księgowości. Posiada certyfikat uprawniający do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych.

Zapewniamy indywidualne podejście do każdego Klienta oraz elastyczne godziny pracy. Dbamy o rzetelną obsługę księgową Państwa firmy oraz terminowość rozliczeń z Urzędem Skarbowym i ZUS. Ciągle doskonalimy swoje umiejętności i pogłębiamy wiedzę korzystając ze szkoleń i literatury fachowej.

CERTYFIKAT MINISTERSTWA FINANSÓW

Biuro posiada certyfikat księgowy nr 6537/2004 potwierdzający kwalifikacje niezbędne do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych, a także ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej.